У зв`язку з ситуацією щодо поширення коронавірусної інфекції повідомляємо про наступні зміни в роботі медичного центру у Тернополі:

 • Адміністратори проводять скринінг-опитування при записі візиту.
 • На жаль, ми можемо відмовити в обслуговуванні пацієнтам з явними клінічними ознаками ГРВІ та тим, які впродовж останніх 14 днів відвідували країни зони ризику.
 • Адміністратор може запропонувати Вам візит на послугу до окремо визначеного чергового лікаря
 • Медичний центр у Тернополі (вул. Шептицького, 1 Б) працює у скороченому режимі: з 9:00 до 15:00 год. Всю необхідну інформації щодо організації та режиму роботи клініки,а також щодо формування записів на прийом ви можете отримати за тел. 067-580 0 580.
 • На період дії карантину ми пропонуємо Вам он-лайн консультації лікаря акушера-гінеколога. Залиште свій номер телефону в приватних повідомленнях, і наш лікар обов’язково Вам зателефонує та надасть консультацію та відповіді на усі питання.▫️ З пацієнтами, які на даний час перебувають у програмах ДРТ, ми завершуємо всі необхідні етапи та маніпуляції в безпечних умовах; пацієнтам, які лише готуються вступати в протоколи ДРТ, рекомендуємо відкласти лікування на період дії карантину.▫️ Планові візити до лікарів акушерів-гінекологів та інших спеціалістів пропонуємо відкласти до стабілізації ситуації з поширенням коронавірусу або зателефонувати до лікаря для отримання усних консультацій та рекомендацій;

Ми розуміємо всю відповідальність за здоров’я наших пацієнтів та працівників, а тому строго дотримуємося санітарних норм та правил в умовах карантину.

 • Насамперед, проводимо генеральне та три рази на день поточне прибирання кабінетів медичного призначення, а також офісних приміщень та використовуємо бактерицидні лампи чітко виконуючи вимоги чинних наказів та стандартів МОЗ України;
 • При вході ми розмістили безконтактний дезинфектор для рук та просимо всіх відвідувачів використовувати його;
 • Протираємо всі робочі поверхні (стійку рецепції, каси тощо), дверні ручки дезинфікуючими засобами щогодини;
 • Формуємо записи таким чином, щоб уникнути черг та скупчення пацієнтів під час очікування. У зв’язку з цим просимо пацієнтів приходити на візити без супроводу.

Дорогі наші пацієнти! Настав нелегкий час. Будьмо взаємно ввічливі та поважаймо один одного, а також працю та безпеку медичних працівників,які кожного дня ризикують своїм життям та здоров’ям заради нас з Вами️!

МЦ «Клініка професора Стефана Хміля» повідомляє: в умовах карантину Ми працюємо для Вас у звичному режимі.

Для вашої безпеки ми просимо дотримуватись наступних правил, які відтепер діють у нашому медичному центрі:

 • Якщо ви записані на прийом, просимо вас приходити в медичний центр самому, без супроводу родичів, щоб не наражати на небезпеку своїх близьких (дітей, друзів, родичів залишайте, будь ласка, вдома);
 • Перебуваючи у медичному центрі зберігайте безпечну дистанцію один з одним, мінімум 1-1,5 м;
 • Задля Вашої безпеки просимо обробляти руки антисептиком, адже дезінфікуючі засоби допомагають вбити вірус. Диспенсери з антисептиками розміщені при вході та на другому поверсі медичного центру.
 • Просимо вас приходити зі своєю маскою, щоб додатково захистити себе та оточуючих.

Записатись на прийом ви можете за номером:

(0352) 43 12 07

(067) 580 0 580.