Кожна жінка прагне завжди бути чарівною. Сексуальні стосунки займають важливе місце в житті жінки, вона завжди хоче бути коханою і бажаною. Задоволення в інтимному житті сприятливо впливає як на психічний, так і фізичний стан. Безліч шлюбів руйнуються саме через проблеми в інтимній сфері. Таке незадоволення руйнує стосунки в цілому.

Існує чимало гінекологічних проблем, і більшість жінок живуть з цим все життя. Їх супроводжують по життю безліч комплексів, які заважають реалізуватися повністю в соціумі.

Які інтимні проблеми вирішує естетична гінекологія?

♦  післяпологові та вікові зміни інтимних зон;

♦ втрата естетичності геніталій, асиметрія великих і малих статевих губ;

♦ сухість, свербіж, втрата тонусу м'язів і провисання стінок піхви І–ІІ ст.;

♦ cтресове нетримання сечі;

♦ диспауренія (болючий статевий акт);

♦ зниження лібідо (сексуального бажання);

♦ неможливість досягти вагінального оргазму;

tbg

Народження дитини найважливіша подія в житті кожної жінки. Але практично завжди вона тягне за собою ряд неприємних наслідків: на стегнах, животі та грудях з'являються розтяжки, груди і живіт обвисають, їхня шкіра стає в'ялою.

Іноді внаслідок вагітності та пологів можуть виникнути ослаблення, пошкодження м’язів та зв’язкового апарату тазового дна. Такі серйозні порушення тягнуть за собою такі наслідки, як опущення стінок піхви і матки. Не можна не згадати і про таку проблему, як розширення піхви, що може позбавити жінку насолоди в статевому житті, нетримання сечі.

Лікування в нашій клініці починається із діагностики, під час якої оцінюється стан м'язів. Лікарі розробляють індивідуальний комплекс лікувальних заходів, спрямований на відновлення функцій м'язового та зв'язкового апаратів. Наші спеціалісти навчать вас вправ, які можна виконувати самостійно вдома, з метою укріплення ослаблених м'язів.

Більше про естетичну гінекологію читайте ТУТ